Teleopieka dla samorządu

Jednym z głównych zadań samorządu jest dbałość o osoby starsze, niesamodzielne, seniorów i osoby niepełnosprawne. Jednym  z narzędzi polityki senioralnej może być teleopieka dla samorządu. W większości gmin zadania te realizowane są przez Gminne Ośrodki Pomocy Społecznej lub inne jednostki, które prowadzą szeroko rozumianą opiekę społeczną.

Kompleksowa teleopieka dla samorządu

W trosce o zapewnienie kompleksowego i skutecznego wsparcia w połączeniu z oszczędnością środków szuka się alternatywnych rozwiązań. Teleopieka może okazać się dla Państwa samorządu idealnym rozwiązaniem ponieważ:

  • obejmuje monitoring objętych mobilnym wsparciem teleopiekuna osób 24/h, czym wypełnia się obowiązki wsparcia seniorów, mające charakter innowacyjny,
  • szkolenie z obsługi opasek SOS dla uczestników wsparcia,
  • oferta dla samorządu obejmuje również szkolenie z bezpiecznej obsługi komputera i internetu (w tym bezpieczne zakupy) dla seniorów
  • cykliczne webinary (konferencje online) dla seniorów, prowadzone przez lekarzy, prawników, psychologów itp)
  • opcjonalnie również wsparcie mobilnego doradcy oraz wsparcie przy zakupach.
  • statuetka OPIEKUŃCZY GOSPODARZ, dla Gminy/ Starostwa/ Samorządu Wojewódzkiego za szczególną troskę o seniorów i osoby niepełnosprawne.

teleopieka dla samorządu

Uczestniczymy również imprezach lokalnych, na których promujemy Mobilny Punkt Profilaktyczny. Namiot pod którym można bezpłatne zbadać ciśnienie, wzrok, siłę mięśni, a także skorzystać ze strefy relaksu, w postaci masażu przy użyciu masażerów.

Oprócz innowacyjnej formy realizowania polityki senioralnej w samorządzie, system TELEOPIEKUNI.pl to dodatkowe korzyści dla samorządu www.teleopiekuni.pl/korzysci-dla-samorzadu

Koszt całego pakietu Teleopieki, dedykowanego dla samorządu uzależniony jest od liczby uczestników objętych wsparciem.

Jeżeli zainteresowała Państwa innowacyjna forma wsparcia seniorów i nie tylko, zapraszamy do kontaktu w celu zaprezentowania szczegółów oraz odpowiedzi na dodatkowe pytania:

730 775 333
kontakt@teleopiekuni.pl