Prezent dla seniora

W internecie znajduje się wiele pomysłów na prezent dla seniora. Mogą to być suplementy, krokomierze, masażery itp. Dziś chciałbym zachęcić Was do zainteresowania tym, co jest bezcenne. Poczuciem spokoju i świadomością, że ktoś czuwa nad naszym bliski 24/h. Pozwala na to system teleopieki teleopiekuni.pl, który zapewnia w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia wsparcie i monitoring wykwalifikowanego teleopiekuna.

Praktyczny prezent dla seniora

Teleopieka to praktyczny prezent dla seniora, osoby niepełnosprawnej czy nie samodzielnej, w przypadku kiedy mieszkają one same w domu, z dala od rodziny. Codzienne telefony mogą być kłopotliwe i w wirze pracy czasami zapominamy o sprawdzeniu, słychać u Naszych bliskich.

prezent dla senioraPoprzez system teleopiekuni.pl możemy w sytuacji zagrożenia poinformować o zdarzeniu wskazaną osobę, a w razie potrzeby, albo braku odpowiedzi zaalarmować służby. Dodatkowo możemy zmierzyć podstawowe parametry dzięki wbudowanemu, w prostą obsłudze opaskę sensorowi.

Sama opaska to urządzenie banalnie proste. Składa się z dwóch przycisków. Czerwonym wzywamy pomocy, a zielonym odbieramy połączenia od teleopiekunów. Tym co wyróżnia Nasz system jest aktywność opaski wszędzie tam gdzie jest zasięg GSM, a nie tylko w domu.

Ponadto, opcjonalnie zapraszamy wszystkich seniorów i ich opiekunów na organizowane cyklicznie konferencje online, z udziałem lekarzy, fizjoterapeutów, psychologów, prawników i nie tylko. Ważny jest też projekt szkoleń z obsługi komputera, co może otworzyć w seniorze okno na świat.

Koszty teleopieki

Propozycja cenowa obejmuje: jednorazowy koszt pakietu startowego (wynajem sprzętu, instrukcja obsługi i nie tylko) oraz miesięczny abonament. Sposobów na ograniczenie kosztów dostarczają Nam sami zainteresowani. Chcąc zadbać o swoich bliskich, koszty abonamentu można podzielić na pozostałych członków rodziny. Innymi słowy, przy abonamencie dla mamy, która dwoje dzieci abonament za 24/h mobilne wsparcie to kilkanaście złotych miesięcznie. Otwartym pozostaje pytanie, na ile ktoś wycenia fakt, gotowego do wsparcia bliskich teleopiekuna.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 730 775 333 oraz na stronie internetowej.