Biznes Teleopieki na sprzedaż

Biznes Teleopieki na sprzedaż

Jeżeli szukasz pomysłu na biznes to mam dla Ciebie interesującą propozycję. A może masz już biznes oparty o telemarketing, albo interesuje Cię branża opieki medycznej. To coś idealnego dla Ciebie. Wszyscy wiemy, że Nasze społeczeństwo starzeje się i konieczne są narzędzia wspierające osoby starsze i niepełnosprawne. Takim właśnie narzędziem może okazać się opaska SOS, za pomocą której senior może poinformować Ciebie jako teleopiekuna (lub grupę Twoich pracowników) o zagrożeniu. To biznes oparty o system abonamentowy. Model podobny do usług telekomunikacyjnych, a nie muszę nikomu udowadniać jakie pozycję mają na rynku firmy telekomunikacyjne. Raz pozyskany klient, może opłacać miesięczny abonament nawet przez kilka lat. Jak działa System teleopiekuni ? Krok 1 Po naciśnięciu przycisku SOS urządzenie wysyła sygnał do Centrum TeleOPIEKI o sytuacji zagrożenia Krok 2 Ze zgłaszającym skontaktuje się certyfikowany…
Więcej
Prezent dla seniora

Prezent dla seniora

W internecie znajduje się wiele pomysłów na prezent dla seniora. Mogą to być suplementy, krokomierze, masażery itp. Dziś chciałbym zachęcić Was do zainteresowania tym, co jest bezcenne. Poczuciem spokoju i świadomością, że ktoś czuwa nad naszym bliski 24/h. Pozwala na to system teleopieki teleopiekuni.pl, który zapewnia w sytuacji zagrożenia zdrowia i życia wsparcie i monitoring wykwalifikowanego teleopiekuna. (więcej…)
Więcej
Opaska SOS

Opaska SOS

Opaska SOS to innowacyjne narzędzie, stosowane w mobilnej opiece nad osobami starszymi, niepełnosprawnymi i samotnymi. Wybierając model opaski SOS do Naszego systemu teleopiekuni.pl, sugerowaliśmy się m.in. prostotą obsługi oraz zasięgiem stosowania. Do zalet tego rozwiązania, należą m.in. (więcej…)
Więcej
Społeczeństwo się starzeje

Społeczeństwo się starzeje

Wskaźniki demograficzne alarmują. Społeczeństwo się starzeje nie tylko w województwie świętokrzyskim, ale i w całej Polsce. Sukcesywnie przybywa osób starszych, w wieku poprodukcyjnym. Można biernie się temu przyglądać, albo działać. (więcej…)
Więcej
Co Nas wyróżnia ?

Co Nas wyróżnia ?

System teleopieki to nie tylko wsparcie ratunkowe, w przypadku zagrożenia zdrowia i życia, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnych nowoczesnych opasek wyróżnia Naszą propozycje spośród już istniejących operatorów. (więcej…)
Więcej