Biznes Teleopieki na sprzedaż

Jeżeli szukasz pomysłu na biznes to mam dla Ciebie interesującą propozycję. A może masz już biznes oparty o telemarketing, albo interesuje Cię branża opieki medycznej. To coś idealnego dla Ciebie. Wszyscy wiemy, że Nasze społeczeństwo starzeje się i konieczne są narzędzia wspierające osoby starsze i niepełnosprawne. Takim właśnie narzędziem może okazać się opaska SOS, za pomocą której senior może poinformować Ciebie jako teleopiekuna (lub grupę Twoich pracowników) o zagrożeniu.

To biznes oparty o system abonamentowy. Model podobny do usług telekomunikacyjnych, a nie muszę nikomu udowadniać jakie pozycję mają na rynku firmy telekomunikacyjne. Raz pozyskany klient, może opłacać miesięczny abonament nawet przez kilka lat.

Jak działa System teleopiekuni ?

Krok 1

Po naciśnięciu przycisku SOS urządzenie wysyła sygnał do Centrum TeleOPIEKI o sytuacji zagrożenia

Krok 2

Ze zgłaszającym skontaktuje się certyfikowany teleopiekun. Oceni on sytuacje i pomoże określić, jakiego rodzaju pomoc jest potrzebna.

Krok 3

Opiekun Naszego Centrum poinformuje niezwłocznie członka rodziny, sąsiada inną wskazaną osobę, a w stosownym przypadku zawiadomi służby ratunkowe.

Ponadto państwo dostrzega potrzebę wsparcia osób starszych, dlatego właśnie rokrocznie ogłasza nabory do programów wsparcia – chociażby Korpus Wsparcia Seniora – w którym gminy mogą aplikować o środki m.in. na telekopię dla seniorów. To szansa dla Ciebie. Do dziś odbieram telefony od gmin w tej sprawie. Gmina zamawia hurtową ilość opasek, które przekazuje wybranym przez siebie uczestnikom programu – płacąc za każdą opaskę, oraz miesięczny abonament.

W związku z realizacją równoległych projektów zdecydowałem się, na sprzedaż m.in. tego gotowego pomysłu na biznes. A co wchodzi w skład tego pakietu biznesowego:

  • strona internetowa teleopiekuni.pl, na której znajdują się wszystkie informacje na temat biznesu (strona wypozycjonowana na hasło teleopieka dla seniorów na 1 miejsce w Google (nie licząc sponsorowanych))
  • 4 opaski SOS – do działania wymagane jest zakup karty SIM. 3 opaski Smart health bracelet ip67 Waterproof (nowe fabrycznie zapakowane) i jedna opaska SOS luzem – bez opakowania – sprawna.
  • kontakt z dostawcą opasek, z możliwością negocjowania cen przy większych zamówieniach, oraz wsparciem w uruchomieniu systemu,
  • know-how biznes – schematy działania,
  • wzory deklaracji, umów, dokumentów, polityk prywatności itp
  • wzory ofert dla samorządów,
  • kontakty do osób i instytucji, które po zakończeniu projektu wyrażały zainteresowanie usługami

Jeżeli zainteresował Cię ten pomysł na biznes, to z pewnością interesuje Cię cena całego zestawu.

Łączny koszt to jedyne 3 000,00 zł

(w zasadzie jest to koszt wykonania i wypozycjonowania strony – opaski i cała reszta jest w gratisie – po prostu nie mam czasu, ani zasobów ludzkich aby rozwijać projekt – a szkoda bo jest naprawdę przyszłościowy.

Zapraszam do zadawania pytań i kontaktu

Michał Szafrański

730 775 333

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *