Co Nas wyróżnia ?

System teleopieki to nie tylko wsparcie ratunkowe, w przypadku zagrożenia zdrowia i życia, ale dzięki zastosowaniu innowacyjnych nowoczesnych opasek wyróżnia Naszą propozycje spośród już istniejących operatorów.

#prosta obsługa

Nasza opaska oparta jest tylko o dwa przyciski. Czerwony, którym wzywa się pomoc i łączy z certyfikowanym teleopiekunem oraz przycisk zielony, którym odbiera się połączenia. Wszystko dlatego, aby opaskę mogła obsługiwać osoba starsza, a reakcja na wezwanie była jak najszybsza.

#dom to nie klatka

Niektóre systemy oparte są o opaski/ bryloki, które działają tylko w zasięgu rutera, czyli w domu. Nasze opaski działają wszędzie tam gdzie jest zasięg GSM. Pomoc może być potrzebne na spacerze, w parku, w sklepie itp, a dom dla seniora, to nie klatka. Poczucie, że ktoś czuwa na każdym kroku, bezcenne.

#mobilny pomiar tętna i ciśnienia

Nasze opaski pozwalają w dowolnym momencie przeprowadzić mobilny pomiar tętna i ciśnienia. Pomiar i jego wynik pojawia się automatycznie na ekranie teleopiekuna, podczas wezwania pomocy,

#24/h

Mobilni teleopiekuni czuwają nad zdrowie i życiem abonentów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

#konferencje online

W ramach projektu TELEopiekuni.pl uczestnicy mają dostęp do cyklicznych konferencji online. Seniorzy i osoby niepełnosprawne, mogą siedząc w fotelu uczestnicy w webinarze internetowym, prowadzonym przez lekarzy, fizjoterapeutów, prawników czy psychologów.

#szkolenia w zakresie obsługi komputera i bezpiecznego korzystania z internetu

W chwili podpisywania umowy z samorządem przeprowadzamy nie tylko szkolenie z obsługi opasek (obsługa jest naprawdę prosta i to szkolenie nie zajmuje dużo czasu). Dodatkowym bonusem Naszej propozycji jest również darmowe szkolenie z obsługi komputera i bezpiecznego internetu dla uczestników projektu.

Zgodzisz się ze mną, że stawiamy na innowacyjną i kompleksową zdalną opiekę. Dlatego jeśli działasz w imieniu samorządu, zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji zapraszamy na www.teleopiekuni.pl/teleopieka-dla-samorzadu. Pakiet teleopieki to również doskonały prezent dla Twoich rodziców, dziadków, rodziny czy znajomych, dlatego zajrzyj na www.teleopiekuni.pl/teleopieka-dla-seniorow. W przypadku pytań 730 775 333